APARATY WEWNĄTRZUSTNE

VATECH EZRAY AIR W

Producent: Vatech

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA LAMPY CNT

EzRay Air W jest ultralekkim aparatem rentgenowskim zaprojektowanym z myślą o łatwej obsłudze i stabilnym pozycjonowaniu, zapewniającym optymalną jakość obrazów wewnątrzustnych.

Lekka, ergonomiczna głowica EzRay Air W zapewnia użytkownikom stabilne i łatwe w użyciu źródło promieniowania.

INTUICYJNY WYBÓR WSZYSTKICH FUNKCJI

Panel sterowania umieszczony zaraz przy głowicy, zawsze dostępny przy pacjencie pozwala na szybką i sprawną pracę. Posiada zaprogramowane czasy ekspozycji dla wszystkich grup zębów. Wyjątkowy system automatycznego doboru czasu, w zależności od kąta ustawienia głowicy znacząco przyspiesza i ułatwia pracę.

PRECYZYJNE OGNISKO 0,4MM

W porównaniu z innymi dostępnymi na rynku aparatami wewnątrzustnymi, EzRay Air W zapewnia optymalną ostrość i rozdzielczość obrazów dzięki precyzyjnej ogniskowej 0,4 mm.

NOWY PRZENOŚNY APARAT RTG DO ZDJĘĆ WEWNĄTRZUSTNYCH

VATECH EZRAY AIR P

Producent: Vatech

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA LAMPY CNT

Całkowicie przenośny aparat RTG do zdjęć wewnątrzustnych EZRAY AIR  zapewnia wygodę i komfort pracy pomiędzy wieloma stanowiskami. Jest bezpieczny i łatwy w obsłudze, a ekran LCD posiada proste ikony wyboru. Znikoma waga urządzenia pozwala na jednoręczną obsługę, co zapewnia zdecydowanie wyższy komfort pracy.

Współpracuje z systemami radiografii pośredniej oraz bezpośredniej. Całość waży zaledwie 1,4 kg, dzięki zastosowaniu unikalnej lampy rtg wykonanej w technologii Carbon Nano Tube, z tzw. zimną katodą wykonaną z nano rurek węglowych.

Pierwsza na świecie lampa rtg wykonana w technologii nano rurek węglowych (Carbon Nano Tube).

EzRay Air Portable to lekkie, przenośne urządzenie rentgenowskie zaprojektowane z myślą o łatwej obsłudze. Jego stabilne ustawienie zapewnia optymalną jakość obrazu dla zdjęć wewnątrzustnych.

 

PODWÓJNA OSŁONA DLA LEPSZEGO BEZPIECZEŃSTWA

WEWNĘTRZNA OSŁONA Wewnętrzna osłona została tak zaprojektowana, aby w pełni chronić operatora przed promieniowaniem. ZEWNĘTRZNA OSŁONA Narażenie na promieniowanie wynika z interakcji wiązki z ciałem pacjenta. Wiązka promieniowania odbijają się i rozprasza w różnych kierunkach. Zastosowana tarcza rozproszenia wstecznego znacznie zmniejsza ilość odbijanego promieniowania.

ZWIĘKSZONA DYNAMIKA PRACY

Ze względu na wyjątkową wydajność nowatorskiej technologii lampy rtg CNT (Carbon Nano Tube) EzRay Air Portable ma prawie 75% krótszy czas pomiędzy ekspozycjami w porównaniu z tradycyjnymi aparatami wiodących konkurentów. Pozwala to użytkownikom na bardziej efektywną pracę.

MOŻLIWOŚĆ NATYCHMIASTOWEGO UŻYCIA

Zastosowanie nowatorskiej technologii Carbon Nano Tube z zimną katodą powoduje, że użycie EzRay Air Portable może nastąpić zaraz po jego włączeniu, bez potrzeby wcześniejszego rozgrzania źródła promieniowania. Innowacyjność, lekkość i przemyślany design w połączeniu z doskonałą funkcjonalnością EzRay Air, wydają się być idealnym rozwiązaniem w każdym gabinecie stomatologicznym.

APARAT RTG DO ZDJĘĆ WEWNĄTRZUSTNYCH KLASY PREMIUM

VATECH EZRAY PREMIUM
ZAPROJEKTOWANY DLA TWOJEJ WYGODY

Producent: Vatech

PRZEMYŚLANY DESIGN DLA STAŁEJ GOTOWOŚCI DO PRACY

Wyposażony w kompaktowy generator wysokiej częstotliwości DC, zapewnia znaczącą redukcję dawki zarówno dla pacjenta jak i rozpraszanej w pomieszczeniu.

Unikalny system zawieszenia głowicy pozwala na płynny jej obrót w dowolnej płaszczyźnie bez oporu, nawet do całkowicie pionowego ustawienia. Waga głowicy wynosi zaledwie 4,7kg, ułatwiając stabilne pozycjonowanie. Precyzyjne ognisko o wielkości zaledwie 0,4mm podnosi ostrość i rozdzielczość obrazu, niezależnie od tego czy odbiornikiem jest klisza, czy system cyfrowy.

Sprytny system obrotu głowicy w dowolnym kierunku pozwala ustawić ją płynnie w każdym, wymaganym przez sytuację kliniczną położeniu, nawet przy pomocy jednej ręki.

OPTYMALNE AUTOMATYCZNE NASTAWY

Parametry ekspozycji łatwo kontrolować dobierając je do wielkości pacjenta i wybranej techniki badania. Oprócz zaprogramowanych wartości można oczywiście wybrać nastawy manualne.

DOSKONAŁA FUNKCJONALNOŚĆ

Intuicyjny, przenośny i łatwy w sterowaniu panel. Rozmieszczenie przycisków logicznie prowadzi operatora przy wyborze rodzaju ekspozycji. Sterownica posiada zaprogramowane czasy dla wszystkich grup zębów, dostępne za pomocą dużych, czytelnych przycisków. Możliwe jest płynne nastawianie parametrów ekspozycji w zakresie 50-70kV i 4-7mA. Jednoznaczny wybór wielkości pacjenta, trybu klisza/radiografia ułatwia obsługę. Przyspieszając pracę, ogranicza ryzyko błędu.

GWARANCJA OSTREGO OBRAZU

EzRay P gwarantuje zawsze doskonałe obrazy o najwyższej wartości diagnostycznej dzięki znakomitej lampie RTG zasilanej generatorem wysokiej częstotliwości. Ogranicza dawki pochłaniane przez pacjenta, a niezwykle małe ognisko o wielkości jedynie 0,4mm pozwala na precyzyjne oddawanie na obrazie najdrobniejszych detali anatomicznych. System RTG współpracujący z dowolną kliszą i radiografią cyfrową.

Scroll to Top