SYSTEMY RADIOGRAFII

VERTECH EZSENSOR

Ergonomiczny kształt i optymalna wielkość dla zapewnienia komfortu
Bezpośrednie złącze USB 2.0
Krystalicznie czysty i ostry obraz
Ergonomiczny design: smukły sensor o zaokrąglonych rogach
Najwyższa efektywność pracy
Niezwykła trwałość potwierdzona gwarancją do 5-ciu lat

Radiografia VATECH ma szeroki zakres tolerancji na naświetlanie, utrzymując niezwykle wysoką dynamikę kontrastu i stałe zaczernienie. Jednocześnie ziarnistość obrazu utrzymywana jest na niskim poziomie. Dzięki czujnikowi o wysokiej czułości możesz przechwytywać obrazy w każdych warunkach.

Piksel matrycy EzSensor HD wynosi jedyne 14,8 μm. Systemy EzSensor charakteryzują się szczególnie korzystnym współczynnikiem SNR (Signal-to-Noise Ratio) wynoszącym ponad 37dB. Dzięki temu uzyskiwany jest szczególnie czytelny, krystaliczny obraz.

NOWE FILTRY KONTRASTOWE DLA UZYSKANIA SATYSFAKCJONUJĄCEJ JAKOŚCI OBRAZU.

Szybko i łatwo przełączaj się między siedmioma filtrami kontrastowymi, aby znaleźć idealny obraz diagnostyczny. Filtry o wyższym kontraście można stosować w periodontologii, natomiast filtry o niższym kontraście mogą być używane do wykrywania próchnicy i w stomatologii zachowawczej.

NAJLEPSZY WYBÓR TWOICH ZDJĘĆ

RÓŻNE ROZMIARY (1.0 / 1.5 / 2.0) – Elastyczny dobór rozmiaru zależnie od potrzeb klinicznych dla zwiększenia komfortu pacjenta.

ERGONOMIA – EzSensor jest smukły, cienki i posiada zaokrąglony kształt aby zapewnić maksymalny komfort pacjenta i  łatwość pozycjonowania. Te cechy pozwalają uzyskać maksimum satysfakcji podczas wykonywania zdjęć. Grubość czujnika to jedyne 4,8mm(Ultra Slim).

WYJĄTKOWY DESIGN I TRWAŁOŚĆ – EzSensor oznacza niespotykaną trwałość. Obudowa wykonana jest z wytrzymałego aluminium, a wnętrze zaprojektowano tak, aby absorbowało udary. Dodatkowo, wzmocnione i elastyczne mocowanie kabla zabezpiecza sensor przed nadmiernym zginaniem.

Standardowy zasięg przewodu wynosi 3m, może on jednak być zwiększony do ponad 10m. Długość przewodu nie ma wpływu na jakość obrazu. Optymalna wielkość aktywnej powierzchni w połączeniu z zaokrąglonymi narożnikami gwarantują z jednej strony objęcie obrazem wszystkich pożądanych struktur anatomicznych, z drugiej wysoki komfort pacjenta.

Aluminiowa obudowa wewnątrz sensora zabezpiecza go dodatkowo przed przypadkowymi uszkodzeniami i wzmacnia połączenie z kablem. Sam przewód posiada także specjalny element chroniący go przed załamaniem.

OPROGRAMOWANIE

Oprogramowanie EzDent jest wyjątkowo intuicyjne w obsłudze i posiada wszelkie niezbędne narzędzia obróbki obrazu oraz pomiarów i planowania. Wyjątkowy moduł konsultacji to dziesiątki animacji 3D ilustrujlcych pacjentowi przypadek.

EzDent-i (Przeglądarka do zdjęć 2D) + EzCodi (Moduł konsultacji Premium).

Intuicyjne oprogramowanie do diagnozowania.

Szybka i łatwa diagnostyka przy użyciu praktycznych funkcji i narzędzi dostępnych w oprogramowaniu EzDent-i.

ELASTYCZNY SYSTEM RADIOGRAFII CYFROWEJ EZSENSOR SOFT

VATECH EZSENSOR SOFT

NAJWYŻSZY POZIOM KOMFORTU PACJENTA

EzSensor Soft jest wyjątkowy! Posiada miękkie krawędzie. Jego zaokrąglone kształty oraz elastyczność pozwolą zredukować ból i dyskomfort pacjenta. W porównaniu ze sztywnymi sensorami wewnątrzustnymi, poziom bólu obniżył się nawet o 40 %

ŁATWE POZYCJONOWANIE

Dzięki swoim miękkim i delikatnym krawędzią, pozycjonowanie staje się prostsze i szybsze. Optymalna wielkość aktywnej powierzchni w połączeniu z zaokrąglonymi narożnikami gwarantują z jednej strony objęcie obrazem wszystkich pożądanych struktur anatomicznych, z drugiej wysoki komfort pacjenta. W konsekwencji pozwala na uzyskanie czystego obrazu o najwyższej rozdzielczości w celu dokładnego zdiagnozowania i zaplanowania leczenia.

Scroll to Top