DIPOLOMAT MODEL PRO 600

Stacjonarny unit stomatologiczny z zawieszonym fotelem na bloku spluwaczki, stolik lekarza z górnym lub dolnym prowadzeniem rękawów.

Unit stomatologiczny Diplomat Model Pro 600 to unit zawieszony na bloku spluwaczki. Wszystkie unity z serii Model Pro wykorzystują najbardziej zaawansowaną technologię to zasługa grupy ekspertów tworzących linię produkcyjną w Diplomat Dental.

Stolik lekarza

Unit stomatologiczny Model Pro 600 wyposażony jest w 5 narzędzi stomatologicznych znajdujących się na stoliku lekarza w wybranej przez stomatologa kolejności. Pod stolikiem lekarza znajduje się tacka nierdzewna do wygodnego odkładania narzędzi

Sterowanie całym unitem odbywa się za pomocą iPada z zainstalowaną intuicyjną aplikacją Diplomat Connect App. Używanie tabletu nigdy nie było tak proste, uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji unitu, zdjęć rentgenowskich i nie tylko, przy użyciu jednego przycisku. Zmień konfigurację fotela za pomocą programowalnych funkcji i automatycznego ruchu.

Lampa zabiegowa

Lampa oświetleniowa do zabiegów XENOS LED sterowana bezdotykowo lub za pomocą iPad na stoliku lekarza.

Lampa oświetleniowa do zabiegów FARO MAIA sterowana za pomocą iPad na stoliku lekarza.

Blok spluwaczki

Elektrycznie sterowane ramię misy spluwaczki. Możliwość wyboru zestawu kolorystycznego bloku spluwaczki.

Możliwość rozbudowy o RTG lub mikroskop stomatologiczny.

Fotel zabiegowy

Unikatowy i ergonomiczny fotel stomatologiczny został zawieszony na bloku spluwaczki. Ruch fotela w pozycji wertykalnej, a także ruch kołyskowy (czyli synchroniczne odchylanie oparcia i siedziska) sprzyjają komfortowemu ułożeniu pacjenta, a także umożliwiają lekarzowi przyjęcie wygodnej pozycji w czasie pracy. Fotelem stomatologicznym można sterować za pomocą aplikacji Diplomat Connect App na stoliku lekarza, klawiatury na panelu asysty oraz za pomocą sterownika nożnego.

Zagłówek 2D mechaniczny bądź z przegubem kulowym

Wybierz dokładnie taki kolor tapicerki jaki chcesz masz aż 68 kolorów do wyboru!

Panel asysty

Panel asysty obrotowy 6 -narzędziowy z funkcją napełniania kubka i opłukiwania misy spluwaczki.

Sterownik nożny

Bezprzewodowe sterowniki nożne.

Unity z serii Diplomat Model Pro mogą być wyposażone w bezprzewodowy, wielofunkcyjny sterownik nożny, który można w pełni programować za pomocą aplikacji Diplomat Connect App.

Scroll to Top