DIPOLOMAT MODEL PRO 800

Stacjonarny unit stomatologiczny z zawieszonym fotelem na bloku spluwaczki, stolik lekarza z górnym lub dolnym prowadzeniem rękawów.

Unit stomatologiczny Diplomat Model Pro 800 zapewni wygodę Tobie i Twoim pacjentom zarówno jeżeli chodzi o badanie kontrolne jak i skomplikowane procedury chirurgiczne. Łącząc wyjątkową ergonomię i najnowocześniejszy design Model Pro 800 to idealne połączenie wyjątkowej funkcjonalności oraz maksymalnego komfortu.

Stolik lekarza

Unit stomatologiczny Model Pro 800 wyposażony jest aż w 6 narzędzi na stoliku lekarza w dowolnej wybranej przez stomatologa konfiguracji. Pod stolikiem lekarza znajduje się duża taca do wygodnego odkładania narzędz

Sterowanie całym unitem odbywa się za pomocą iPada z zainstalowaną intuicyjną aplikacją Diplomat Connect App. Ta innowacja pozwoli Ci zaprogramować własne parametry końcówek stomatologicznych oraz całego unitu i z pewnością ułatwi Ci codzienną pracę.

Lampa zabiegowa

Lampa oświetleniowa do zabiegów XENOS LED sterowana bezdotykowo lub za pomocą iPad na stoliku lekarza.

Lampa oświetleniowa do zabiegów FARO MAIA sterowana za pomocą iPad na stoliku lekarza.

Blok spluwaczki

Elektrycznie sterowane ramię misy spluwaczki.

Możliwość wyboru zestawu kolorystycznego bloku spluwaczki.

Fotel zabiegowy

Unikatowy i ergonomiczny fotel stomatologiczny został zawieszony na bloku spluwaczki. Ruch fotela w pozycji wertykalnej, a także ruch kołyskowy (czyli synchroniczne odchylanie oparcia i siedziska) sprzyjają komfortowemu ułożeniu pacjenta, a także umożliwiają lekarzowi przyjęcie wygodnej pozycji w czasie pracy. Fotelem stomatologicznym można sterować za pomocą aplikacji Diplomat Connect App na stoliku lekarza, klawiatury na panelu asysty oraz za pomocą sterownika nożnego.

Zagłówek 2D mechaniczny bądź z przegubem kulowym

Wybierz dokładnie taki kolor tapicerki jaki chcesz masz aż 68 kolorów do wyboru!

Panel asysty

Panel asysty obrotowy 6 -narzędziowy z funkcją napełniania kubka i opłukiwania misy spluwaczki.

Sterownik nożny

Bezprzewodowe sterowniki nożne.

Unity z serii Diplomat Model Pro mogą być wyposażone w bezprzewodowy, wielofunkcyjny sterownik nożny, który można w pełni programować za pomocą aplikacji Diplomat Connect App.

Scroll to Top